OKUL GÜNLÜĞÜM

okul başlarsa bizim kavgalar ve mukaatlar da başlar
16.10.2015

bu gün 4/C adlı gıcık bir sınıf vardı geçen gün bize artislendikleri için kavgayı bitirmek için adamların yanına arkadaşlarım olan Gürkan,Efe,Berat ve ben gittik adama dokundum ve adam kavga başlattı bizde saldırdı ama güç yetmedi diğer sınıftaki Kağan ve Yusuf“u çağırdık saldırıya öyle gittik tam Kağan`a vururken sarı saçlı olan Serdar`ın kıçına tekmeyi vurdum Serdar ve bütün ekibi benim peşime düştü ama bende plan ve teknik bitermi bitmez koşturururken iki kişinin arasından geçip onlar için zorlayıcı dönüşler yaptım ve arkadaşlarımda işin içine girip vurmalı kavga başladı ama yineden ben koşuşturuyorum.

 

04.11.2015

bu gün den önce başladığım bu iş biraz çılgınca oldu bilgisayarımdan yaptığım web sitemin kart vizitlerimi okulda dağıtıyorum.

 

 

17.11.2015

bu gün ise mukağat ve aksiyon öğle tenefüsünde başladı kankalarla takılırken bir çocuk okulda kedi bulmuş dolaştırıyor bizde peşinden gittik sonra abiler gelip olay çıkardılar kediyi alp dışarı atmaya çalıştılar ama kedi gitmedi tabi size dediğim gerizekalı Serdar kafayı yemiş bize artisleniyordu ama tepki vermedim.Ayrıca din dersinde arkaadaşlarıma komiklik yopıyordum.

 

18.11.2015

bu gün dünkü gibi mukaatlar öğle tenefüsünde başladı Berat`la dolaşıp konuşuyorduk ama Serdar şerefsizi karşımıza çıkıp bize hem küfür etti hemde benim karnıma yumruk attı nedenide yok ama artık yeter dedim eline bir çaktım direk elini şekti sonrada deli gibi bir hızla oradan uzaklaştım ama beni görmedi bile.

19.11.2015

bu gün mukaatlar 2. tenefüste başladı aslında tam heycan öğlende oldu çünkü okula telefonumu getirip Gürkan,Berat,Ercan ve Efe ile fotoğraf çekildik.İsmail Karasu okulunda olan kızlara bulaştık gerçektende çok sinirlendiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir