ASUS VİVOBOOK FLİP

Asus VivoBook Flip TP301 Tanıtıldı

Asus, yeni dönüştürülebilir dizüstü ailesi VivoBook Flip Serisi’nin iki yeni üyesini tanıttı. 13,3 inç TP301 ve 15,6 inç TP501 modellerine 6. nesil Intel Core işlemciler ve NVIDIA GeForce 940M’ye varan ekran kartları güç veriyor.

Windows 10 işletim sistemi ile çalışan dizüstülerde USB 3.1 Type-C portu ve 802.11ac Wi-Fi bağlantısı bulunurken 10 saate kadar devam eden pil ömrü gün boyunca eğlence imkanı sağlıyor ve üretkenlik sunuyor.

360 derece döndürülebilen çok-dişli metal menteşesi ile VivoBook Flip; dizüstü, tablet ve diğer modlar arasında rahat bir şekilde dönüştürülebiliyor.

VivoBook Flip, Skylake mimarisine sahip işlemcisi ile enerji verimliliğinin yanı sıra sıradışı üretkenlik için ciddi bir performans ortaya koyuyor. Bu sayede kullanıcılar, takılmalar olmadan medya içeriklerini dinleyip izleyebiliyor, fotoğraflarını en hızlı şekilde düzenleyebiliyor ve videolarında yüksek hızda işlemler yapabiliyor.

16-04/06/asus-1459932739.jpg

55Wh gücünde ve 10 saate kadar ömrü olan pil sayesinde VivoBook Flip TP301 modeli, sürekli hareket halinde olan kullanıcılar için ideal bir cihaz olarak öne çıkıyor.

VivoBook Flip ayrıca birçok depolama seçeneğine de sahip. Kullanıcılar, 1TB’ye kadar sabit disk, 8GB SSD ve 500GB sabit disk ile hibrit depolama veya 512GB’ye kadar SSD depolama seçeneklerinden birini tercih edebiliyor.

VivoBook Flip’in 10 noktalı dokunmatik ekranı, endüstride standart olarak kullanılan 9mm aralığa karşın 5mm aralıklara sahip yüksek hassasiyetli sensörler ile dokunmatik ekranda duyarlılığı en üst seviyeye taşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir