WİNDOWS 10 A BEDEVA YÜKSELTME (bekle lütfen bende yükseltiyorum lütfen ama ya)

Windows 10 ücretsiz yükseltme devam ediyor

Microsoft, Windows 7 ve Windows 8.x kulanıcıları için ücretsiz windows 10 yükseltme programını bir süre önce sonlandırmıştı. Bu süre içinde işletim sistemi yükseltmesini yapamayanlar için güzel bir haberimiz var!

16-12/30/windows-10.jpg

Windows 10 ücretsiz yükseltme nasıl yapılır?

Windows 10 ücretsiz işletim sistemi yükseltmesi için genel dağıtım süresi geçtiğimiz dönemlerde sonlandırılmıştı. Bu süreçten sonra ise Windows 10 yükseltmeleri ücretli hale getirildi. Ancak haberimize konu olan gelişme ile Windows 10 yükseltmenizi bir süre daha ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Windows 10 gece modu geliyor

Microsoft’un assistive technologies adı verilen programa dahil olan kullanıcılar için bu link üzerinden erişebilirsiniz. Assistive technologies programı ise Windows 10’a katkı veren kullanıcılar programıdır ancak bu noktada ilginç bir detay var. Microsoft’un programa iştirak konusunda herhangi bir takip süreci yok. Yapmanız gereken tek şey, ilgili link üzerinden yükseltme programını indirip çalıştırmak ve sonrasında ise Windows 7 veya Windows 8.x lisans anahtarını kurulum sırasında kullanmak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir