APPLE MÜZİK UYGULAMALARINI YENİLEDİ

Apple müzik uygulamalarını güncelledi!

Apple, müzik oluşturma yazılımı Garageband ve profesyonel düzenleme yazılımı Logic Pro X için birçok yenilikler getiren güncellemelerini sundu. İşte, Apple’ın müzik odaklı yazılımlarına gelen yenilikler.

Basit bir mesajla iPhone çöküyor!

iOS için GarageBand yenilikleri

iOS için sunulan GarageBand 2.2 sürümü, iPhone ve iPad için daha fazla sofistike müzik oluşturma seçenekleri getiriyor. Tabii ki uygulama bu yeni seçenekleri sunarken kolay kullanımı ve eğlencesinden hiçbir şey kaybetmemiş. Yeniden tasarlanmış ses tarayıcısı ile Dokunmatik Müzik Aletleri’ni çok daha hızlı ve kolay bir biçimde keşfetmeniz sağlanmış durumda.

17-01/18/apple-unlu-muzik-uygulamalarini-guncelledi-1.jpg

Ek olarak, dünyanın en yenilikçi modern sentezleyicilerinden ve Logic Pro kullanıcılarının favorisi olan Alchemy, birçok müzik türünden 150’nin üzerindeki Apple tasarımı synth programıyla iOS’a gelmiş durumda. Alchemy yetenekleriyle GarageBand kullanıcıları, dışavurumcu synth performansları da oluşturabilecekler.

Yeni Ses Kaydedici ile sesinizin ve müzik aletlerinizin kaydını yapıp perde düzeltme, distorsiyon ve gecikme gibi stüdyo sınıfı efektleri de kullanma olanağına sahip olacaksınız. Görsel EQ, Bit Vuruşu ve Overdrive da dahil olmak üzere yeni miks efektleri de kullanıcılara sunuluyor.

17-01/18/apple-unlu-muzik-uygulamalarini-guncelledi-2.jpg

GarageBand sahibi olanlar uygulama için güncellemeyi ücretsiz olarak gerçekleştirebilecekken, ilk kez satın alacakların 12,99 TL ödemeleri gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir