APPLE PENCİL 2 Mİ GELİYOR

Asya tedarik zincirlerinden gelen bilgilere göre, Apple bu yıl ikinci nesil Apple Pencil’ı tanıtmayı planlıyor. Gelen ilk bilgiler, Apple’ın yeni nesil kaleminde ergonomi üzerinde duracağı yönünde. Apple Pencil 2 modelinin yeni nesil iPad Pro ile birlikte yakın zamanda tanıtılması bekleniyor.

Apple Pencil 2 mıknatıslı olacak

Apple Pencil, bir çok işleve sahip bir aksesuar. Fakat kullanılmadığı zaman  iPad’e takmak için herhangi bir bağlantısı bulunmuyor. Yeni nesil Apple Pencil 2 modelinde yer alacak mıknatıs ile iPad Pro’ya kolayca takılabilecek

İddiaya göre  Apple, yeni kalemin kolay taşınması için bir çözüm daha düşünmüş. Apple Pencil 2’yi cepte kolay taşımak için kalemin kenarında klips olacak. Böylece taşıma sırasında cepten düşmesi önlenecek.

Apple Pencil 2 Mart ayında tantılabilir

İkinci nesil  Apple Pencil 2 modelinin işlevsellik bakımından  hangi özelliklere sahip olacağı şimdilik bilinmiyor. Ancak Bloomberg’in önceden yayınladığı bir rapor Apple’ın, Apple Pencil 2’nin daha geniş bir uygulama yelpazesinde çalışmasına izin vereceğini öngörüyor.

17-01/19/apple-pencil-1484803523.jpg

Apple’İn çerçevesiz tasarıma sahip 10-10.5 inç ekranlı yeni bir iPad Pro modeli tanıtması bekleniyor. Bu model büyük bir ekrana sahip olmasına rağmen 9.7 inçlik iPad Pro ile aynı boyutta olacak.Apple’nın yeni iPad Pro’yu Apple Pencil 2 ile birlikte Mart ayında görücüye çıKarması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir