20 BİN LİRAYA İPHONE 7 KILIFI

20 bin liraya iPhone 7 kılıfı!

Dünyaca ünlü moda markası Louis Vuitton, Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri için sunduğu lüks kılıflarla şaşırtıyor. Peki, uçuk fiyatlarla sunulan Louis Vuitton Eye-Trunk kılıfları farklı kılan ne?

iPhone 7 için uçuk fiyatlı Louis Vuitton Eye Trunk kılıflar

19. yüzyılda çanta tasarımlarıyla sektöre giren Louis Vuitton, iPhone 7 telefonunuzun da deri çantaları gibi gözükmesini sağlayacak Eye-Trunk kılıflar üretmiş. Şirket, bu kılıflarla köklerine bir saygı duruşu yapmak istese de biçilen fiyatlar adeta duyunca insanın yüreğine inecek derecede yüksek.

17-03/09/louis-vuitton-eye-trunk-iphone-02.jpg

iPhone 7 modelleri için sunulan Louis Vuitton kılıflar, tabii ki oldukça kaliteli malzemelerden yapılmış ve üst kesimi hedefliyor. Pek dilimiz varmasa da en uygun diyebileceğimiz model, şirketin geleneksel Monogram desenlerine ve renk seçeneklerine sahip. iPhone 7 için olanın fiyatı 1,180 dolarken, iPhone 7 Plus için olan modelse 1,250 dolarlık fiyata sahip.

17-03/09/louis-vuitton-eye-trunk-iphone-03.jpg

Daha da lüks arayanlar için sunulan modelse, oldukça değerli olan altın timsah derisi kullanılarak üretilmiş durumda. Bu modelin fiyatıysa iPhone 7 modeline göre 5,050 ve 5,500 dolar olarak karşımıza çıkıyor.

Sadece Louis Vuitton’ı arayarak daha fazla bilgi alınabildiği ifade edilen ve Phone 7 modellerinden misliyle pahalı olan bu Louis Vuitton Eye-Trunk kılıfların nasıl bir satış başarısı elde edeceği ise ayrı bir merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir