İNSTAGRAM ANKET ÖZELLİĞİ ŞİMDİDEN ÇOK BEĞENİLDİ

Instagram Hikayeleri ile anket dönemi!

Hikayeler için sunulan etkileşimli anket çıkartması ile artık yarın için kıyafeti giyeceğinize ya da yemeğe nereye gideceğiniz takipçilerinizden gelen oylama sonuçlarına göre karar ermeniz mümkün. Fotoğraf veya videoçektikten sonr,a hikaye paylaşımınıza iki seçenekli anket ekleyebileceksiniz. Bu çıkartmaya kendi sorunuzu ve anket seçeneklerinizi de ekleyebiliyorsunuz.

Anketinizin sonuçlarına gerçek zamanlı olarak erişebiliyor olmanız da kesinlikle bir başka güzellik. Her bir seçeneğin kaç oy aldığını ve kimlerin ne oy verdiğini anında görebiliyorsunuz. Hikayelerde olduğu gibi anket ve sonuçların 24 saat sonra yok olduğunun da altını çizelim. Şu an için sunulan iki seçeneğin ileride daha da artıp artmayacağı konusunda ise bilgi verilmiyor.

Metin ve fırçalar için yeni renk seçici aracı da birçok kullanıcıyı memnun edecek. Metin veya çizim aracı için renk seçerken sol tarafta yeni bir damlalık ikonu göreceksiniz. Bunu kullanarak fotoğraf veya videonuzdan herhangi bir renk seçebilecek ve kullanabileceksiniz.

Tüm bu yeni özellikler için App Store veya Google Play üzerinden Instagram’ın 17. Sürümüne güncelleme yapmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir