DEEP WEB`E GİRMEYİ BAŞARANLARIN GÖRDÜKLERİ EN RAHATSIZ EDİCİ ŞEYLERİ AÇIKLADILAR

İnsan ticareti, silah ticareti, çocuk istismarı, seri katil kiralama… Yani baştan aşağıya karanlık bir bölge. Orada gerçekten rahatsız edici çok şey var. Artık, bu şeylerin neler olduğunu öğrenmek ve Deep Web hakkında fikir sahibi olabilmek için girmenize de gerek yok. Reddit platformu üzerinden açılan bir tartışma konusu altına bir şekilde oraya girmiş insanlar, gördükleri en rahatsız edici şeyleri açıkladılar.

@gump1147: “Rusya’daki dağlarda insanları öldürmek ve çocuk istismarı için çalışan bir adam yaptığı işi tanıtıyordu”

@drixgod: “Bulduğum en ilginç şey kimliğinizi tamamen değiştirmenize yardımcı olan web hizmetleriydi”

“Örneğin, 6000 ila 10.000 dolarlık masraflarla bir Amerikan kimliği, pasaport, ehliyet ve tüm evrak işlerini halledebiliyordunuz. Böylece Amerika’da arzu ettiğiniz bir isimle yaşam kurabiliyordunuz. Ayrıca hapishanede nasıl hayatta kalacağınız, havalandırma saatlerinde çetelerde nasıl mücadele edeceğiniz hakkında bilgi veren, eski mahkumlar tarafından yazılmış 1000 sayfalık PDF dosyası gördüm.”

@vleda: “Patlayıcılar nasıl yapılır, çeşitli suçlar nasıl işlenir, dolandırıcılık için ipuçları gibi şeylerle karşılaştım”

@mrpeel11: “Çoğu terörist gruba ait, rahatsız edici ve şiddet içerikli görüntülerle karşılaştım. Olay görüntülerin korkunç olması değildi, huzursuz olmalarıydı. Hepsinde kaos ve anarşinin bir tablosu vardı.”

@lukepa: “Kilolarca eroin ve kokain satılan bir sayfa gördüm. Kilolarca yasa dışı maddeyi nasıl satabiliyorlar?”

@crisisofconsonant: “Farklı ülkelerdeki ve farklı koşullardaki (New York’ta kaçırılmış evsiz insanlardan, üçüncü dünya ülkelerinde satın alınan kölelere kadar değişen) birkaç site bulunduğunu iddia ettiler.”

Bu insanlar üzerinde reklamı yapılan medikal ürünlerin deneyleri yapılıyordu. İnsanların etik dışı tıbbi deneyler için satıldığını gördüm. Yaptıkları işlerin bazılarıyla ilgili bazı belgeler de vardı…

@sugarcoatedknife: “Ateşli silah satışlarını gördüm. Fiyatları ise 1200 dolardan azdı ve tasarımları Doğu Avrupa kökenli olduklarını gösteriyordu.(ancak uzman değilim)”

Deep Web ile yazdığım DEEP WEB NEDİR NASIL GİRİLİR   tıklayarak gidebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir